Warmia Towers

Warmia Towers

Zmieniamy oblicze miasta

WARMIA TOWERS to najwyższy w Olsztynie kompleks mieszkalno-biurowo-handlowy , który łączy zalety apartamentowca z centrum handlowym i biurowym.  Tworzą go dwie bryły o odmiennych funkcjach. Dominującym elementem zamierzenia jest zespół mieszkaniowy o powierzchni  ok. 9.000 tyś m.kw, który stanowią dwie czternastokondygnacyjne wieże połączone łącznikiem o wysokości dziesięciu kondygnacji z wyniesioną częścią środkową, w których znajduje się łącznie 198 mieszkań o powierzchni od 25 do 98 m2

więcej
Warmia Towers
Osiedle Leśna

Osiedle Leśna

Klasa premium - w Olsztynie

Osiedle klasy premium o niekwestionowanych walorach wynikających z lokalizacji, gwarantujące prestiż jego mieszkańcom. Kompleks składa się z ośmiu budynków mieszkalnych o nowoczesnej architekturze, wyposażonych w windy, garaże podziemne pod budynkami oraz przestronne hole i klatki schodowe. Zastosowane rozwiązania architektoniczne oraz technologie i materiały, z których wykonano budynki, podkreślają standard i klasę osiedla. Wyjątkowa lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu miejskiego i w pobliżu Jeziora długiego, gwarantuje wysoki komfort związany  z rekreacją i wypoczynkiem mieszkańców.

więcej
Osiedle Leśna
Osiedle Bartąg

Osiedle Bartąg

Malowiczo położone osiedle przy ulicy Bartąskiej

Nowe osiedle mieszkaniowe, powstające w najdynamiczniej rozwijanej się części Olsztyna – Jaroty Południe, z bezpośrednim zjazdem z ul. Bartąskiej.

Osiedle zaprojektowane głównie z myślą o potrzebach młodych ludzi dostosowane do ich oczekiwań  i możliwości. Budynki mieszkalne o różnej wielkości, od 3 do 5 kondygnacji wyposażone w windę. Miejsca do parkowania w indywidualnych garażach pod budynkami oraz wydzielonych naziemnych strefach  parkowania.

więcej
Osiedle Bartąg
© 2007 - 2015 ARBET Investment Group sp. z o.o.
projekt i wykonanie Artneo.pl